Балет «Лебедине озеро»

У п’ятницю, 21 січня 2022, о 18.30, на Великій сцені Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка відбудеться балет «Лебедине озеро».

Казковий сюжет «Лебединого озера» П. І. Чайковського за мотивами старовинної німецької легенди розповідає про прекрасну дівчину Одетту, перетворену чаклуном на білого лебедя. Образ чарівної Одетти відтіняє повна її протилежність – чорний лебідь Оділія – емоційна, пристрасна та ефектна злодійка.

Палац, чарівні пейзажі, оточуючі головне місце дії спектаклю стали тим тлом, на якому розгортається драма, фантастична і у той же час цілком реальна. Це романтичний балет, в якому виразно звучить захоплююча і несамовита в своїй експресії  тема кохання, одна з кращих мелодій, що була написана П. Чайковським і досконало відтворена у хореографії  на балетній сцені.

«Лебедине озеро» П. Чайковського посідає вершину в рейтингу хореографічної класики у всьому світові.

Слава харківського балету, завдяки досконалості постановки з оригінальною хореографією М. Петіпа та Л. Іванова, супроводжувала гастролі балетної трупи на багатьох найвідоміших сценах світу і стала ніби провідною зіркою для всієї історії становлення та розвитку харківського балету.

Квитки доступні в касах і на сайті театру ХНАТОБ/СХІД ОПЕРА. Також їх можна забронювати в касі театру за телефонами: (057) 707-70-43, (057) 707-70-91

Детальніше читайте за посиланням