Челендж “#ТуриПеремогиХарківщиною”

Колектив ОКЗ "Харківський організаційно-методичний центр туризму" пропонує екскурсоводам Харківщини долучитися до всеукраїнського проєкту “Маршрутами пам'яті”.

В нашій країні, за ініціативи Державного агентства розвитку туризму України, хочуть створити своєрідні маршрути, які нагадуватимуть про наслідки повномасштабної війни з росією. Мріючи про час, коли війна скінчиться, а наше Місто-герой та область відновлять прийом туристів, доречно вже зараз долучитися до роботи зі створення патріотичних екскурсій.

Тож, якщо у вас є сили та ресурси, просимо підтримати наш проєкт, а саме челендж “#ТуриПеремогиХарківщиною” - і вже зараз ділитися ідеями, розповідати про об'єкти, які з часом, скоріш за все, буде меморіалізовано, популяризувати волонтерський рух на Харківщині, розповідати про героїчну оборону харківських міст, селищ і сіл та безперечно людей, які боронять наш край від рашистів.

Це можуть бути:

  • презентації ваших майбутніх авторських екскурсій
  • підбірки тематичних фото
  • ваші вірші або, навіть, пісні
  • дописи про долі героїв
  • відеоконтент
  • ідеї щодо створення нових екскурсійних маршрутів, івентів тощо.

Як ми це робимо? Правила челенджу залишаються незмінними – хештег, текстовий допис, фото (або відео), виклик.

Не забувайте ставити у своїх дописах хештеги
#ТуриПеремогиХарківщиною
#ЕкскурсоводХарківщини

Це дозволить великій аудиторії побачити ваші публікації. А також перевірте, будь ласка, у параметрах сторінок, аби була можливість поширення (тобто “поділитись”).

Разом з вами ми зберемо всю інформацію, яка обов'язково стане в нагоді у майбутньому - під час роботи над комплексними маршрутами пам'яті Харківщиною.

Час відновлюватися самим та відновлювати свою справу! Адже попереду у нас разом так багато роботи! Бачити менше