Обласний молодіжний конкурс «Відкриваймо Харківщину» на кращу віртуальну екскурсію

З метою популяризації туристичного потенціалу Харківщини, посилення національно-патріотичної свідомості молоді, належної популяризації історико-культурної спадщини, залучення молоді до екскурсійної діяльності як до унікального способу вивчення історії рідного краю та на підтримку ініціативи Державного агентства розвитку туризму України щодо розробки Стратегії відвідування місць пам’яті, які пов'язані з військовою агресією рф, з 01 квітня 2024 р. стартує Обласний молодіжний конкурс «Відкриваймо Харківщину» на кращу віртуальну екскурсію.

Конкурс вчетверте проводиться за ініціативи ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» в партнерстві з КУ «Харківський обласний центр молоді» і закладами вищої освіти Харківської області, які входять до Міжвузівського об’єднання «Платформа розвитку туризму», та за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації, Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації. 

Цьогоріч, зважаючи на безпекову ситуацію і повномасштабну війну в Україні, його переформатовано саме в онлайн-формат.

Конкурс орієнтований на широкий загал та, зокрема: студентів, які навчаються у закладах вищої освіти І–ІV рівнів акредитації Харківщини незалежно від форм власності та підпорядкування; школярів віком від 14 років; відвідувачів молодіжних хабів; ініціативну молодь територіальних громадах Харківської області; працівників галузей «Туризм», «Культура», «Мистецтво» та інших зацікавлених осіб.

Географія конкурсу: місто Харків і Харківська область.

З умовами конкурсу можна ознайомитись у Положенні про проведення обласного молодіжного конкурсу «Відкриваймо Харківщину» на кращу віртуальну екскурсію за посиланням: http://surl.li/sdabr .

Заявка на участь у конкурсі подається віртуально за посиланням до 15 травня включно: https://forms.gle/AgUDqcmQZ3gFX1RBA (Прим. Продовжено від 05.05.2024)

Координаторки конкурсу:

  • Ірина Кондакова, +380 98 882 55 92 (Viber / Telegram / WhatsApp).
  • Олена Чернуха, +380 (67) 923 08 93.

Запрошуємо молодь Харківщини до активної участі в конкурсі!

Вся актуальна інформація по перебігу конкурсу-2024 публікується на тут .

Довідково.

Загальна інформація щодо проведення конкурсу протягом 2019-2021 років публікується на тематичній сторінці.

Також можна ознайомитись із відеозвітом проведення обласного молодіжного конкурсу на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину» у 2021 році:

 

#ХарківщинаТуристична
#МолодіжнийКонкурс
#ОбласнийМолодіжнийКонкурсВідкриваймоХарківщинуНаКращуВіртуальнуЕкскурсію
#ВідкриваймоХарківщину