Долучайтеся до естонсько-української навчальної програми «Партнерство для створення спільних локальних продуктів та кластери для підвищення їх експортної спроможності».
Про що навчальна програма: про український та естонський досвід створення партнерств та кластерів; про спільні локальні продукти і підвищення їх експортного потенціалу.
Реєстрація за посиланням до 12.00 3 лютого 2025 р.: посилання.
Для кого навчання:
- малі та середні бізнеси, що займаються сільським туризмом, гостинністю, сільськогосподарським виробництвом, органічним виробництвом, креативними індустріями (кіно, телебачення, радіо, видавництво, мистецтво, дизайн, музика, література, архітектура, реклама, мода та виготовлення одягу, виставкова справа, відеоігри, кулінарія, крафт, театр і т.п.)
- особисті селянські господарства, що займаються сільським туризмом
- розташовані у Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Сумській, Київській, Житомирській та інших областях України
- експортують до країн ЄС або планують експортувати у майбутньому
Що на вас чекає:
- 3-місячна навчальна онлайн-програма
- зустрічі з українськими та естонськими експертами
- жваві обговорення, консультації та практичні кейси
Коли:
- Початок занять: 3 лютого 2025 р. з 16.00 до 18.00
- Розклад: щопонеділка, щовівторка та щосуботи з 16:00 до 18:00 протягом лютого, березня та квітня 2025 р.
Де: навчальна платформа SendPulse та Zoom.
Вартість: безкоштовно. Програма фінансується Естонським центром міжнародного розвитку.
Що отримають учасники від програми:
- Розширення знань про партнерства в Україні та Естонії
- Отримання інструментів для розвитку власного бізнесу
- Спільноту однодумців, потенційних партнерів та нові моделі комунікації
- Доступ до унікальних ресурсів спікерів на навчальній платформі
- Сертифікат
Спікери програми: запрошені провідні експерти з України та Естонії; тренери Академії сільського розвитку Спілки сільського зеленого туризму України.
Модерація: модерація зустрічей зі спікерами та технічна підтримка від Академії сільського розвитку Спілки сільського зеленого туризму України.
Захід проводиться в межах естонсько-українського проєкту «Створення культури партнерства та розвиток спільних місцевих продуктів для підвищення експортної спроможності малого бізнесу на прифронтових та прикордонних сільських територіях» за підтримки Естонського центру міжнародного розвитку та Талліннського університету.
Ознайомитись з програмою можна за посиланням.
З питаннями можна звертатися до заступниці голови Спілки сільського зеленого туризму України, співкоординатора проєкту Венгерської Наталі за телефоном +380999499904 (дзвінки через Telegram, Viber) або написати на пошту Спілки info@greentour.com.ua