"Дух свободи нас в нас родить": як відбулося відкриття виставки у Богодухові.

Один день з життя Харківщина туристична. ➡️ Він пройшов у Богодухові, був довгим, наповненим особливим змістом і емоційно напруженим.
〰️
Спочатку ми взяли участь у відкритті у Богодухівському РБК виставки від Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди за назвою "Дух свободи нас в нас родить". Це пересувна виставка, яка вже другий рік поспіль мандрує Україною, Харківщиною, розповідаючи про життєвий шлях, творчість, та філософські погляди нашого першорозуму - Григорія Сковороди. Захід було присвячено 250-річчю написання Григорієм Саввичем "Байок Харківських". Якщо хто не пам'ятає, то написані вони були влітку 1774 року на Харківщині, а саме у Бабаях. Тож згадування про нову туристичну локацію "Стежина Сковороди. Мандрівка джерелами" Ініціативна група "Сковорода Крок". та Височанська громада теж відбулося. 
〰️
Потім ми навідалися до туристсько- інформаційного пункту, який вже декілька років поспіль працює на базі Богодухівська публічна бібліотека. До пункту було передано методичні видання щодо розвитку туризму на сільських територіях та матеріали суто туристичної спрямованості - путівники, мапи, довідники, буклети.
〰️
Поспілкувалися з переможцями І етапу Обласний молодіжний конкурс «Відкриваймо Харківщину» на кращу віртуальну екскурсію. Дізналися, що конкурсне відео вже відзнято і залишилось його лише змонтувати. Ну, що ж - чекаємо з нетерпінням❗️
〰️
А потім ми прийшли до них - наших ангелів-охоронців, вклонитися, вшанувати пам'ять та подякувати‼️ За цей сонячний день, за наше спілкування в колі людей небайдужих до власної історії та культури, за можливість просто жити❗️Ми будемо жити, працювати, вивчати історію та розвивати туризм, тому що не можна інакше, бо за це ви віддали своє життя❗️💙💛
#ХарківщинаТуристична