Грантові можливості травня: що корисного дізналися учасники онлайн-семінару.

Грантових конкурсів стає дедалі більше. Це відбувається тому, що суспільства без запитів і проблем не існує. Суттєво цьому посприяло повномасштабне вторгнення військ РФ на території України. Але скільки запитів – стільки й інструментів для розв'язання проблем. Один з них – гранти, або безповоротні кошти. Загалом, грантові програми схожі на тендери. Якщо в тендері перемагає найвигідніша пропозиція, то в конкурсі – ті, хто в заявці зуміють показати, що вони зможуть краще за інших виконати проєкт за обґрунтовану плату.

Підготувати якісну заявку та отримати грант – непросте завдання. Вимоги донорських організацій, логічні матриці проєктів, бюджетування та оцінка результатів – усе це потребує уваги та кропіткої роботи, аби перемогти у конкурсі грантів. 

Тож запрошуємо разом вчитися писати ефективні заявки та якісно звітувати за ними.

Один із таких семінарів, де можна було прокачати свої навички та повчитися грантрайтингу, відбувся 10 травня та був присвячений грантовим можливостям травня.

Тож далі буде!

До уваги учасників онлайн-семінару. Інформаційні матеріали (відеозапис та презентацію) для закріплення спірних питань або самостійного ознайомлення постфактум відправлено на електронні скриньки Тож, будь ласка, перевірте сьогодні, 11.05.2023, протягом 15:00 – 16:00, свої email.

З повагою, організатори заходу:
комунальна установа культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури», Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».

#ХарківщинаТуристична
#спадщина #семінар
#КультурнаСпадщинаУкраїни
#Україна #гранти #туризм #культура