На екскурсії в межах проєкту #НаКрокПопереду - акторський склад Харківського театру для дітей та юнацтва

На екскурсії в межах проєкту #НаКрокПопереду в нас нещодавно була особлива група: акторський склад Харківського театру для дітей та юнацтва на чолі з його директоркою Тетяною Цвілою.

Екскурсії передувала прогулянка старовинним парком, відвідування цілющого джерела та аеротерапія, бо, дихаючи під час прогулянки  на повні груди, ми набуваємо гарного настрою й здоров'я ?Не зайвим було й знайомство з історією виникнення курорту та цілим сузір'ям лікарів, які були у його витоків.

Не обійшли увагою й мобільний туристсько-інформаційний пункт. Ознайомилися з туристичними “родзинками” Харківщини та помріяли куди обов’язково вирушимо після перемоги. Тож тримаймося й віримо у краще ?

Нагадаємо, що колектив театру зовсім невипадково опинився в дочірньому підприємстві «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ». Днями Харківський театр для дітей та юнацтва. Офіційна сторінка яскраво й емоційно з виставою "Дюймовочка" виступив перед дітками, котрі опинилися тут, тікаючи з зон бойвих дій. Детальніше можна згадати тут: https://www.facebook.com/1536028590001931/posts/3193058034298970

Харківщина туристична разом зі своїм партнером у проєкті театрального туризму "Маско, я тебе знаю!" продовжує втілювати в життя волонтерські ініціативи.