Онлайн-семінар «Грантові можливості травня. Інструменти і можливості»: запрошуємо долучитися.

10 травня 2023 р. об 11:00 (середа) заплановано проведення онлайн-семінару «Грантові можливості травня. Інструменти і можливості» на Zoom-платформі.

Учасники отримають інформаційно-консультаційну, освітню, методичну підтримку та ознайомляться з новою добіркою грантових можливостей травня 2023 року.

Спікерка заходу – Валентина Лимаренко, завідувач відділу краєзнавства та туризму комунальної установи культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури», провідний методист ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», голова Комітету з підприємництва у сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донецької торгово-промислової палати, голова правління ГО «МОЛОДА БАРВИСТА УКРАЇНА».

В першу чергу, захід орієнтований на фахівців із Харківщини і Донеччини. Але будемо раді в онлайні бачити й інші регіони.

Для участі у заході запрошуються:

  1. представники територіальних громад, органів місцевої влади, що опікуються питаннями розвитку культури і туризму;
  2. представники індустрії гостинності;
  3. представники закладів культури;
  4. ФОП в галузі культури та туризму;
  5. громадські діячі.

ВАЖЛИВО! Уточнююча інформація та посилання на Zoom-трансляцію будуть надіслані додатково на email: 

  • 09.05.2023 протягом 18:00 – 19:00
  • 10.05.2023 протягом 10:00 – 10:30.

Дедлайн подання заявок до 10:00 10 травня 2023 р. за посиланням цієї google-форми: https://forms.gle/4Nv83feaMfFzYXcB8

З повагою, організатори заходу:
комунальна установа культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури», Департамент культури і туризму Харківської обласної військової (державної) адміністрації та обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму».