«Таємниці вулиці Алчевських» вже і не таємниці!

Принаймні для підопічних Територіального центру надання соціальних послуг Слобідського району м. Харкова. Бо днями у центрі відбулася презентація нового екскурсійного маршруту саме з такою назвою!

Це ініціатива ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», яка була впроваджена завдяки нашому партнеру – ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей». Вже кілька років поспіль на базі бібліотеки працює туристсько-інформаційний пункт, мабуть що, найактивніший серед пунктів нашої мережі. За ці роки нами разом було зроблено чимало цікавих заходів. І ось ще один. Автором-розробником екскурсії «Таємниці вулиці Алчевських» є відповідальна за роботу бібліотечного ТІПу Олена Ніколаєнко. Саме вона і презентувала аудиторії нову екскурсійну стежину рідним містом. А на підтримку прагнень потенційних туристів знати більше та мандрувати частіше ми подарували центру відповідну поліграфічну продукцію.

Ну і головне, висновок: Харків – особливе місто, де кожна вуличка має свою захопливу історію! Вивчаймо разом, мандруймо з Харківщина туристична!