Віртуальна екскурсія «Сторозтерзаний Харків» матиме продовження.

«Сторозтерзаний Харків». Віртуальна екскурсія, до створення якої долучилися обласні комунальні заклади «Харківська обласна бібліотека для дітей» та «Харківський обласний організаційно-методичний центр туризму», відбулася і зібрала різновікову аудиторію. Її авторка, Олена Ніколаєнко, працюючи над матеріалом, намагалася розповісти не лише про значні втрати наших історичних пам’яток, а і про те, що втрачене не має собі ціни – бо це наше історичне і культурне надбання! Завдаючи руйнації нашому місту, ворог і гадки не має, що робить його ще більш незламним! Бо біль від кожної втрати проростає в нас ще палкішим коханням до міста та ще гарячішою стають лють до ворога і прагнення справедливості.

Харків відновиться і буде жити! І прийме ще багато туристичних груп. І, як раніше, нікого не залишить байдужим! Бо наш Харків – найгарніше місто на землі! Перемоги і миру тобі, ріднесенький!

Ну і спойлер. Віртуальна екскурсія «Сторозтерзаний Харків» матиме продовження. В межах цього циклу віртуальних екскурсій будуть підняті й інші теми. Тож слідкуйте за анонсами і долучайтесь до пізнання різного рідного нашого краю!