З Днем Конституції, дорогі українці!

28 червня 1996 року Конституція України раз і назавжди закріпила те, проти чого сьогодні виступає ворог: наш суверенітет, нашу територіальну цілісність, нашу мову, нашу національну ідентичність, наші гарантії в забезпеченні прав людини та громадянина, наше бажання бути членами міжнародної спільноти.

Тепер ми точно знаємо, що насправді Конституція глибоко закарбована у серці кожного українця! Через повагу, єдність, готовність допомагати, захищати і разом боротись за нашу свободу та незалежність. Через усі ті прояви людяності та сміливості, які продемонстрував наш народ під час війни!

Передумови для створення на наших землях вільного і демократичного суспільства закладалися ще за часів Київської Русі. Від збірника стародавнього українського права «Руська Правда», Литовських статутів, актів періоду козацької держави Богдана Хмельницького, першої в Європі Конституції Пилипа Орлика, Універсалів Української Центральної Ради, конституційних процесів ХХ ст. Україна творила основний закон справедливого існування, із збереженням прав і свобод своїх громадян, із забезпеченням рівних можливостей для всіх.

Наразі ми часто задумуємося про те, якою ціною нам далися такі вистраждані права і свободи. Після здобуття нашою країною незалежності у 1991 році тільки через п’ять років Верховною Радою України в ніч з 27 на 28 червня 1996 року, в результаті бурхливих дебатів та 24-годинного засідання без перерви, було прийнято Основний Закон нашої держави.

Найважливішим у прийнятті цього життєвонеобхідного для нашої країни документа було те, що нарешті було закріплено правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, були зняті всі спірні питання щодо державних символів, державної української мови, права приватної власності та ін.

Основний Закон України − це важливий фактор консолідації нашого суспільства, збереження в ньому громадянської злагоди, миру й стабільності. Тож хай кожному з нас вистачить витримки, мужності, сили духу й патріотизму для того, аби розвивати нашу країну!

Сьогодні ворог посягає на основні цінності українського народу, проте ми обов’язково переможемо!!!

Тримаймося!

З Днем Конституції, дорогі українці!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!